Szybkie i zoptymalizowane strony internetowe.

Strony i sklepy internetowe dla Twojego biznesu

Profesjonalne strony internetowe dla Twojego biznesu. Oferuję rozwiązania jakich oczekujesz aby Twoja firma zaistniała w sieci.

Nazywam się Marcin Janowski, od 1998 roku związany jestem z branżą informatyczną. Mam doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP. Informatyka zawsze była moją pasją, swój wolny czas spędzałem na doskonaleniu swoich umiejętności.

Mam doświadczenie w administracji serwerów oraz zarządzania bazami danych.

Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem profesjonalnych stron internetowych jak również pozycjonowaniem SEO. Jestem freelancerem, dlatego możesz liczyć na najwyższą jakość, konkurencyjne ceny, a przede wszystkim dopasowanie do Twojej wizji.

W swoim działaniu kieruję się profesjonalizmem – zależy mi na tym aby każdy klient był zadowolony z efektu końcowego czyli ze swoje strony internetowej lub z pozycji w wyszukiwarkach.

Swoje projekty wykonuję w oparciu o system WordPress co w efekcie daje szybkie strony internetowe, elegancji wygląd oraz nowe funkcjonalności.

stronywww4u.pl tworzę profesjonalne strony internetowe.

Moje atuty

Zaangażowanie

zależy mi na tym aby każdy mój klient był zadowolony z wykonanego projektu strony internetowej. Zadowolony klient i jego pozytywna opinia to mój priorytet.

Elastyczność

oferuję kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron internetowych – od pomocy w wyborze hostingu, rejestracją domeny, stworzeniem strony WWW

Kontakt

Jestem dostępny zawsze, 7 dni w tygodniu. Masz ze mną kontakt przez meila, telefon oraz przez media społecznościowe

Profesjonalne strony internetowe

Masz pytania zadzwoń. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Ukończone kursy

Ukończyłem kurs tworzenia stron internetowych w oparciu o CMS WordPress. Dzięki kursowi jeszcze bardziej rozwinąłem swoje umiejętności tworzenia stron internetowych.